top of page

Lily's Garden

İtiraf etmeliyim ki hiç niyetim yoktu bu oyunu indirip oynamaya. O kadar çok reklamına denk geldim ki sonunda pes edip, şans vermek istedim. Açıkçası pişman da olmadım, oldukça da oynadım, ilerledim. Şunu söylemeliyim ki baştan, o kadar çok sınırsız can veriyor ki güçlü bir iradeye ihtiyacınız olacak bırakmak için, ki o da bende var :P
Öncelikle, oyun Tactile Games'ten çıktı, android'de aktif ve Türkçe. Hikayesi ise, oldukça sürükleyici. Yıllardır görüşmediği teyzesinden, bir ev miras kalır Lily'e ve onda kalabilmesi için yaşanabilecek hale getirmek, sürüsüyle yenileme yapması gerekmektedir. Zamanla arazinin tahmininden büyük olduğunu keşfedecek, başarma azmini de kazandığı yeni dostlarda bulacaktır.


Candy Crush tarzı eşleştirme oyunlarından. Güzel bir bilgilendirme ile başlıyorsunuz. İlk seviyeler oldukça kolay, yeni gelen güncellemeyle arkadaşlarınızdan yardım da isteyebiliyorsunuz, sizin adınıza bölümü geçebilmesi için. Her bölümde başlangıçta seçebileceğiniz 3, oyun içinde seçebileceğiniz iki joker hakkınız var. Seviye geçtikçe kazandığınız yıldızlarla da araziyi tarzınıza göre yeniliyorsunuz - çok da tarzınıza göre değil hani, önünüzde üç seçenek oluyor- görevleri tamamlayarak, bir sonraki güne geçiyorsunuz.


Her hafta süreli görevler var ve bu görevlerdeki ilerlemeleriniz size joker, para ve sınırsız can olarak geri dönüyor. Oyuna ait ekran görüntülerine ve kısa bir videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Keyifli oyunlar,

Sevgiler :)

4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2 Post
bottom of page