top of page

Bu Oyuna Parmak Basarım "The Simpsons Tapped Out"

Ada doğmadan önce, elimden telefon inmezdi. İnanılmaz bir oyun merakım mevcuttu; hadi ona bağımlılık diyelim. Kucağımda bir bebekle, telefon tutamaz hale geldikten sonra, oynadığım oyunlarda küçülmeye gittim ve üç oyun bıraktım bellekte. Onlardan biri ve en çok oynadığım, "The Simpsons Tapped Out"!

Homer bir nükleer patlamaya sebep olur ve bütün şehir kaybolur. Size düşen ise, keyfinize göre Springfield'ı tekrar kurmak. Seviyeniz ilerledikçe, yeni karakterler alıp, görevleri tamamladıkça, yeni görevler geliyor.  Şu an 140. seviyedeyim ve sadece donut ile satın alınacak karakterler kaldı. Bu nedenle her ay en az bir kere gelen süreli görevler ile yeni karakterler kazanmaya çabalıyorum. Diğer yandan aktif bir görev de kalmadı. Sadece paranız ile tamamlayacağınız görevler mevcut. Para demişken, binalardan ve görevlerden kazandığınız cash yeşil paralar, bir de harcamaya kıyamadığınız, zor bulunan ve satın alınabilen pembe donutçıklar mevcut. Seviye atladıkça, günlük/haftalık görevlerden, kayıp Maggie'yi bularak donut kazanabilirsiniz. Daha kolay bir yol bilenler ses etsin, ben bulamadım. 

İlk baştaki görevlerde, arkadaş ekleme mevcut. Facebook sayfasında eklenmeyi bekleyen onlarca kişi var, postların altına bakabilirsiniz. Mesajlaşma gibi herhangi bir iletişim söz konusu değil, eğer böyle bir çekinceniz mevcutsa.


EA Games, şikayetleri oldukça ciddiye alıyor ve hemen sorunlarınıza cevap veriyor. İtiraf etmem gerekirse, bu oyunda benim ikinci hesabım. İlkinde hala anlamlandıramadığım bazı mülk kayıplarım olduktan sonra, geç yaptığım şikayet sonrası, sunulan çözümleri kabul etmedim ve inat edip, ikinci hesabımı bu seviyelere getirdim (diğeri de 125'teydi).Eğer, The Simpsons izlediyseniz ve sevdiyseniz, oyundaki konuşmalar da oldukça keyif verecektir. Şehir kurma oyunlarına da meraklıysanız, e daha ne olsun?

Tadını çıkarın! Donutınız bol olsun!


Doğum sonrası yediğim donutlarla aldığım 20 kilo da başka yazının konusu. Takipte kalın :)

30 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2 Post
bottom of page